fbpx
Menu Zavrieť

‪#‎Rafinovaný‬ ‪#‎cukor‬

– je hlavnou potravou ‪#‎plesní‬ a ‪#‎kvasiniek‬. Počas 20. storočia stúpla spotreba rafinovaného cukru zhruba 100 krát. Biely cukor nie je len ‪#‎návykovou‬ ‪#‎látkou‬, ktorá našim zmyslom robí dobre, ale predovšetkým zdrojom energie, putujúcim takmer okamžite do krvi. Pokiaľ túto energiu rýchlo nezužitkujeme, čiže nespálime, napr. nejakou fyzickou aktivitou, prebytok sa uloží v podobe ‪#‎tukových‬ ‪#‎zásob‬. Neodbytná chuť na ‪#‎sladké‬nie je však spôsobená iba záplavou reklám na sladkosti, ale predovšetkým ju majú na svedomí práve premnožené ‪#‎plesne‬ / ‪#‎kvasinky‬ (najmä ‪#‎Candida‬ albicans), ktoré sa ‪#‎cukrom‬ ‪#‎živia‬. Za pravidelný prísun živín sme potom odmeňovaní neprirodzenou krátkodobou eufóriou, vyvolanou vylúčenými neurotoxínmi z ‪#‎uspokojených‬ ‪#‎húb‬.
Doplň do svojho jedálnička základny program , koktejl, čaj, aloe stále v zvýhodnenej cene, eliminujeme príjem cukru v dennej dávke z bežných potravín.. Znížime, ukladanie cukru do tukových zásob, hladina cukru bude v rovnováhe , znížime chute na sladké.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.