fbpx
Menu Zavrieť

‪#‎TONER‬ áno alebo nie??!!

Processed with MOLDIV
Processed with MOLDIV

V dôsledku zastaralých informácii, toner patrí do tej kategórie kozmetiky, ktorú väčšina žien zo svojej rutiny vynecháva. Vzhľadom k nepochopeniu, veľa kozmetických magazínov, dermatológov a dokonca aj predajcov kozmetiky varujú pred použitím tonera. Sklamanie prichádza práve vtedy, keď si uvedomíš, že správne formulovaný toner má naozaj úžasné výhody pre tvoju pokožku. Akonáhle pochopíš, ako toner pracuje a vieš, aké zložky obsahuje, zistíš, že tvoj toner už nevymeníš.

Toner je určený na to, aby sa používal po samotnom čistení pleti. Niekedy bol odporúčaný spôsob, ako obnoviť neutrálne pH pokožky po používaní čistiacich kozmetických prostriedkov, ktoré ho neprirodzene menili. Avšak s dnešnými, jemnými, vodou rozpustnými kozmetickými prostriedkami sa pH pokožky nemení a potreba tonerov sa pomaly vytratila. Čo sa ale nikdy nezmení je to, že po čistení tvoja pokožka potrebuje zástup zložiek, ktoré ju pomôžu opraviť a obnoviť. Pokožka nikdy nemá dosť dôležitých indrediencií napríklad antioxidanty a látky, ktoré pomáhajú pri obnovovaní pokožky ako je glycerín a mastné kyseliny. Správny toner je práve to, čo bude tvoju pokožku zásobovať týmito látkami, ktoré pomôžu tvojej pokožke vyzerať mladšie, jemnejšie, hneď po použití toneru a taktiež aj počas celého dňa.

Toner taktiež pomáha pri odstraňovaní posledných zvyškov make upu alebo ak trpíš veľmi mastnou pokožkou, určite ti pomôže pri čistení a odstraňovaní všetkého, čo nepotrebuješ. Pri používaní toneru nemusíš používať len vatový tampónik, kľudne si ho môžeš jednoducho nastriekať na tvár a krk.

POVZBUDZUJÚCE BYLINKOVÉ TONIKUM
Energizing Herbal Toner

*Pleťové tonikum bez alkoholu, s obsahom aloe vera a vôňou mandarínok poskytuje vašej pleti hydratáciu a osviežuje unavene vyzerajúcu pleť.
*Denné/nočné použitie pomáha pripraviť vašu pleť na lepšie prijatie séra, denný či nočný hydratačný prípravok pre maximálne výsledky.
*Obsahuje aloe vera a vitamíny B3, C a E pre osvieženie pleti.
*Povzbudzuje vašu pleť.
*Vhodné pre všetky typy pleti.
*Bez pridaných parabénov. Testované dermatológom

Exkluzívne vyvinuté s:
vitamínmi B3, antioxidačnými vitamínmi C a E a aloe vera, kamenec draselný

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.