fbpx
Menu Zavrieť

Odpoveď: Je niekedy správny čas a miesto na sacharidy??

Prvým krokom k úprave #metabolizmu je vytrhnutie tela z režimu spaľovania #cukrov (fáza jeden a dva). K toma sa dopracujeme tak, že obmedzíme cukry a potraviny s vysokým #glykemickým #indexom, zahrnieme do jedálneho lístka veľa zdravých #tukov, zeleniny a množstvo kvalitných bielkovín -ideálne rastlinného pôvodu #F3  #proteín. To, že sa vaše telo dostalo do režimu spaľovania cukru, zistíte tak, že sa začnete zbavovať prebytočnej hmotnosti, budete schopní vydržať 4hodiny medzi jedlami, bez toho aby ste boli podraždení, budete mať viac energie, budete menej náladoví a budete lepšie spať.
Keď sa už dostanete do režimu spaľovania tukov, je čas na druhý krok, v ktorom musíte nájasť správny pomer sacharidov práve pre vás (jednoduchým a optimálnym riešením je práve #Formula1 ), aby ste zaistili dostatočnú výživu hormónom, neurotransmiterom, energii, svalom, mozgu, a zároveň neskĺzli do režimu spaľovania cukrov.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.