fbpx
Menu Zavrieť

Na týchto ,,mašinkách “ trénujeme ‪#‎KOSTKA‬ ‪#‎HILL‬ ‪#‎MAX‬

hollmaxtech hillmax

KOSTKA HILL MAX je najuniverzálnejší kolobežka pre celú rodinu, ktorá vás nesklame. Celkovým charakterom je táto kolobežka vhodná pre dospelých, ale aj pre dospievajúce deti. Predné 20-palcové koleso zvyšuje ovládateľnosť a stabilitu aj pri vyšších rýchlostiach. Kolobežka je veľmi obratná. Kombinuje vlastnosti kolobežiek KOSTKA STREET a KOSTKA TWENTY.
Kolobežky modelovej rady MAX sú modely strednej triedy pre najrozšírenejšie užívateľskú skupinu a pre každodenné pohyb a turistické výlety. Vynikajúce jazdné vlastnosti ako ovládateľnosť a stabilitu aj pri vyšších rýchlostiach je daná geometriou rámu a inovovanú prednou vidlicou. Zúžená koncepcie rámov a vidlíc, založená na 65 mm širokých nábojoch zabraňuje kontaktu nohy s kolobežkou pri odraze. Skvelý jazdný komfort zaručujú kolesá s nerezovým výpletom na dvojkomorových ráfikoch Dragon a náboje na priemyselných ložiskách. Rýchlosť, pohodlie a bezpečnosť zaisťujú špičkové plášte SCHWALBE Marathon Racer a brzdy SHIMANO 4000. Pre zvýšený a plynulý chod zadnej brzdy je lanko potiahnuté NANO vrstvou.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.